Edukacja / DydaktykaInformacjeRóżneWydarzenia

VII Spotkanie Sekcji Brachyterapii Polskiego Towarzystwa Fizyki Medycznej, które odbędzie się w dniach 08 – 09 września 2023 roku w Ośrodku Radioterapii Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wielkopolskim.

 

Serdecznie Zapraszamy 

na VII Spotkanie Sekcji Brachyterapii Polskiego Towarzystwa Fizyki Medycznej, które odbędzie się w dniach 08 – 09 września 2023 roku w Ośrodku Radioterapii Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wielkopolskim.

W programie przewidziane są wykłady zaproszonych gości oraz wystąpienia uczestników, którym w tym roku, w sposób szczególny, chcielibyśmy oddać głos. Tematem przewodnim spotkania niech będzie nasza codzienna praca. Nasze powodzenia i porażki, ciekawe przypadki, niebanalne pomysły, innowacyjne podejścia. Porozmawiajmy o brachyterapii!

Zapraszamy do rejestracji, zgłaszania wystąpień oraz aktywnego udziału w dyskusjach. Na wystąpienia przewidziane jest około 15 minut. Dyskusji nie będziemy skracać, niech toczą się swobodnie tak długo, jak to będzie konieczne.

Zgłoszenia oraz płatności prosimy realizować przez stronę PTFM. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości prosimy o kontakt mailowy sbptfm@gmail.com lub telefoniczny pod numerem +48 663 745 739.

 

Opłaty:Sklep

 

Organizatorzy nie pokrywają kosztów przejazdu ani pobytu, ale służą pomocą w wyborze
i rezerwacji miejsc hotelowych.

Czekamy na Was w Gorzowie!