RóżneWydarzenia

RADIOTERAPIA TO TRÓJKĄT RÓWNOBOCZNY, TYLKO RAZEM TWORZYMY IDEALNĄ CAŁOŚĆ! Konferencja – Łódź 27-28.10.2023r.

Mam przyjemność zaprosić Państwa na pierwszą w Polsce konferencję dedykowaną lekarzom, fizykom medycznym i elektroradiologom, czyli pełnemu zespołowi zajmującemu się radioterapią.

Postęp radioterapii, sztucznej inteligencji, sprzętu jest ogromny. Wchodzimy w erę automatyzacji, pełnej komputeryzacji, adaptacyjnych metod, leczenia celowanego i w pełni spersonalizowanego. Tylko zgrany, równy merytorycznie zespół, jest w stanie zapewnić nowoczesną i bezpieczną terapię.

Ponieważ idziemy z czasem, z postępem, z osiągnięciami wychodzę do Was z propozycją omówienia, przedyskutowania problemów, nowych rozwiązań, przez zespoły z różnych polskich Ośrodków. Zasięgnięcia opinii, podzielenia się swoimi uwagami, wysłuchania doświadczeń osób pracujących na sprzęcie nieużywanym jeszcze w Polsce, a co najważniejsze, nawiązania relacji w zespołach radioterapeutycznych.

Odbywająca się równolegle sesja dotycząca leczenia bólu i powikłań radioterapii wzbogaci program dla lekarzy i spowoduje, że konferencja będzie w pełni interdyscyplinarnym, kompletnym spotkaniem dotyczącym radioterapii.

Wydarzenie zorganizowane jest w odrestaurowanej łódzkiej elektrociepłowni Centrum Nauki i Techniki EC1, będącej jedną z wizytówek miasta. Kolację natomiast zjemy przy jazzowym akompaniamencie łódzkiego zespołu Blue Cafe w Centralnym Muzeum Włókiennictwa.

Jest to wyjątkowa okazja by jednocześnie zgłębić tajniki radioterapii oraz historii Łodzi.

 

RADIOTERAPIA TO TRÓJKĄT RÓWNOBOCZNY, TYLKO RAZEM TWORZYMY IDEALNĄ CAŁOŚĆ.

 

Dlatego bardzo serdecznie zapraszam lekarzy, fizyków medycznych, elektroradiologów do udziału w konferencji w dniach 27-28.10.2023r.

REJESTRACJA ZAPRASZAMY:

https://trojkatrownoboczny2023.pl/


Program do pobrania:

Trójkąt Równoboczny ŁÓDŹ – PROGRAM

 

Do zobaczenia w Łodzi.

Z wyrazami szacunku

Dr n med. Magdalena Peszyńska-Piorun

Główny Organizator

 

 

Organizator:

Polskie Towarzystwo Fizyki Medycznej

Patronat:

Polskie Towarzystwo Radioterapii Onkologicznej

Polskie Towarzystwo Elektroradiologii

 

Komitet naukowy:

Prof. dr hab. n. med. Tomasz Piotrowski

Dr n.med Magdalena Peszyńska- Piorun

Prof. dr hab. n. med. Jacek Fijuth

dr hab. n. med. Leszek Gottwald

Dr n.med Łukasz Kuncman

Dr n.med Dawid Bodusz

dr n med Bartosza Bąka

mgr Grzegorz Jędorszka