RóżneWydarzenia

Jesienna Szkoła Fizyki Medycznej 2023 już za niecałe 2 tygodnie!

Jest nam miło poinformować, że przygotowania do Jesiennej Szkoły Fizyki Medycznej PTFM AD2023 przebiegają zgodnie z planem i raczej nic nie powinno nas już zaskoczyć – nawet pogoda.

Początek października w Bydgoszczy zapowiada się ciepło i słonecznie. Niestety zamknęliśmy już rejestrację z uwagi na brak wolnych miejsc.

Poniżej, do pobrania, znajdziecie zaktualizowany Program Szkoły oraz kilka mapek, które ułatwią dojazd do kluczowych miejsc związanych z wydarzeniem:

 

  • ZAJĘCIA i PREZENTACJE FIRM odbywają się w Centrum PARIS (Park Aktywnej Rehabilitacji i Sportu), które mieści się na terenie Centrum Onkologii w Bydgoszczy przy ulicy dr Izabeli Romanowskiej 2, vis a vis wejścia głównego do szpitala
  • Hotel Campanille Bydgoszcz przy ulicy Jagiellońskiej 59, w którym nocują zaproszeni goście oraz część uczestników Szkoły. Przypominany, że powołując się na uczestnictwo w Szkole możecie uzyskać tutaj rabat na nocleg.
  • Restauracja „Czosnek i Oliwa” przy ulicy Grudziądzkiej 33, do której zapraszamy na uroczystą kolację w czwartek, 5-go października na godz. 20tą.
  • Kręgielnia „Olimpic Bowling Center” (Hala Łuczniczka) przy ulicy Toruńskiej 59, gdzie zapraszamy na spotkanie towarzyskie w piątek na godz.19-tą (tory zarezerwowane w godzinach 20-24ta).

 

W przypadku pytań prosimy o kontakt na maila:

szkoleniafizyka@co.bydgoszcz.pl

lub pod numerem telefonu

523743094.

PROGRAM DO POBRANIA:

PROGRAM JSFM 2023 25_09