Działalność ZarząduEdukacja / DydaktykaInformacjeNowościRóżneSzkoleniaWydarzenia

WAŻNA INFORMACJA – Jesienna Szkoła Fizyki Medycznej w Bydgoszczy – ANKIETA.

Koleżanki i Koledzy
Fizycy i Inżynierowie Medyczni,

W tym roku, ze względu na sytuację epidemiologiczną, spotkania sekcji naszego Towarzystwa zostały przesunięte na rok 2021. W październiku tego roku planowana jest Jesienna Szkoła Fizyki Medycznej w Bydgoszczy. Miejscem wykładów miało być Centrum Onkologii w Bydgoszczy. Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną niemożliwe jest zorganizowanie jej w tym miejscu
i w dotychczasowej formie. Nie wiemy jak sytuacja będzie się rozwijała, dlatego Zarząd Główny naszego Towarzystwa rozważa decyzję o możliwości zorganizowania wykładów on-line. Chcielibyśmy uzyskać od Członków naszego Towarzystwa informację, czy jesteście zainteresowani taką formą szkolenia. Zdajemy sobie sprawę z tego, że spotkania po wykładach są nie mniej ważne niż wykłady; nieformalna wymiana informacji jest wartością dodaną, której nie otrzymamy w czasie wykładów internetowych. Tym niemniej, musimy przygotować się na takie rozwiązania. Zorganizowanie Jesiennej Szkoły Fizyki Medycznej on-line nie będzie proste z punktu widzenia technicznego, nie będzie też bezkosztowe. Ponieważ trudno jest sobie wyobrazić uczestnictwo w Szkole przebywając w miejscu pracy, dlatego planujemy zorganizowanie wykładów w sobotę i niedzielę ( 10 i 11 października). Udział w szkole będzie również związany z opłatą, chociaż zdecydowanie mniejszą niż w przypadku tradycyjnym. Dlatego bardzo proszę, aby osoby zainteresowane uczestnictwem w szkole on-line do 10 lipca odpowiedziały na pytania ankiety: https://www.ptfm.org/ankieta/ . Pozwoli to na podjęcie ostatecznej decyzji dotyczącej daty zorganizowania Jesiennej Szkoły: przesunięcie na przyszły rok, w przypadku braku zainteresowania formą telekonferencji lub on-line 10/11 października 2020 wraz z przygotowaniem platformy informatycznej w zależności od liczby chętnych do udziału w tej formie szkolenia. Informacja w jakiej formie i kiedy zostanie zorganizowana Szkoła będzie opublikowana na stronie PTFM.pl najpóźniej do dnia 30 lipca 2020r.
Równocześnie przypominam i proszę, aby Członkowie Towarzystwa, którzy nie opłacili składek członkowskich zrobili to w najbliższym czasie. Pamiętajmy, że nasze Towarzystwo ponosi koszty stałe a wpłaty członkowskie są nieodzowne dla ich pokrycia.
Korzystając z okazji chciałbym bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy mimo pandemii pracują w tym trudnym okresie, jednocześnie liczę na spotkanie „ w realu” w dającej się przewidzieć przyszłości.

LINK DO ANKIETY

Pozdrawiam
Krzysztof Ślosarek
Prezes PTFM