InformacjeSzkoleniaWydarzenia

Serdecznie zapraszamy do udziału w Jesiennej Szkole Fizyki medycznej 2023, która odbędzie się w dniach 5-7 października br. w Bydgoszczy

Drogie Koleżanki i Koledzy !

Serdecznie zapraszamy do udziału w Jesiennej Szkole Fizyki medycznej 2023, która odbędzie się w dniach 5-7 października br. w Bydgoszczy. Szkoła, jak zawsze, jest bardzo dobrą okazją do merytorycznych dyskusji oraz  przyswojenia, poszerzenia lub ugruntowania posiadanej wiedzy w dziedzinie fizyki medycznej.  Ramowy program można pobrać z linku poniżej.

LINK:
PROGRAM RAMOWY JESIENNEJ SZKOŁY FIZYKI MEDYCZNEJ 2023

Jesiennej Szkole po raz drugi, towarzyszyć będzie Forum Młodych Naukowców  – jest ono okazją do zaprezentowania swoich badań, prac, pomysłów i rozwiązań. Wystąpienia podczas Sesji podzielone zostaną na dwie kategorie: studenci i młodzi fizycy medyczni (wiek poniżej 35 roku życia).

Chętnych do czynnego udziału w Sesji zapraszamy do wysyłania streszczeń swoich wystąpień na adres: z5kisiel@cyfronet.pl oraz do wiadomości: Joanna.Chwiej@fis.agh.edu.pl, do 15 września 2021.

Ze względu na ograniczone ramy czasowe, spośród nadesłanych propozycji zostanie wyłonionych 10 streszczeń, których  Autorzy wygłoszą prezentację podczas Sesji Młodych Fizyków w sobotę,                            7go października br.

 

KOSZTY UCZESTNICTWA przedstawiają się następująco *:

Spotkania towarzyszące konferencji są płatne przez uczestników dodatkowo i nie są współfinansowane ze środków pochodzących od firm członkowskich Izby POLMED lub MedTech Polska.

Uwagi:

*) koszty nie obejmują noclegów ani dojazdu,

**) Wymagana rejestracja

 

INFORMACJA DOTYCZACA REJESTRACJI:

Rejestracja uczestników Szkoły oraz Forum rozpocznie się 15 sierpnia  i będzie trwała do 15 września br. lub wyczerpania miejsc.  Formularz zgłoszeniowy oraz dalsze instrukcje zamieścimy na stronie PTFM.org.